Проповіді

Твердість

Дата проповіді: 
2023-05-20
Відео
Вбудована мініатюра для Твердість
Повторне вивчення проповіді від 25 лютого 2018 р. дозволяє глибше зрозуміти, що таке Божа і людська твердість. Твердість — це частина характеру. Якщо ми не тверді, то наші слова більше, ніж так чи ні, і ми не надійні. Ми багатослівні, непослідовні, невпевнені, примхливі. Наші вчинки не відповідають нашим словам. Йдемо шляхом самоствердження за рахунок панування і домінування над іншими. Позбавляємо інших вільного вибору. Гордість не дозволяє змінити наше слово, коли ми не праві. А це веде до рабського послуху через страх. Божий шлях твердості — безкорисливість. Її пріоритет — добробут людини. Господь дозволяє вільний вибір, тобто розумний послух. Він охороняє нас там, де ми не можемо усвідомити наслідки неправильного вибору. Через істинне покаяння, визнання наших помилок ми можемо виховати розумний послух, послідовність, надійність. І тоді Божа істина має життєдайну силу.

Логічні і природні наслідки

Дата проповіді: 
2023-05-06
Відео
Вбудована мініатюра для Логічні і природні наслідки
Повторення заняття від 25 лютого 2018 р. Вивчення природних і логічних наслідків гріха дозволяє зрозуміти небесні принципи та ставлення Бога до нас. Любов і справедливість вимагають, щоб прийшов суд. Але Бог відтерміновує природні наслідки гріха (покарання і смерть), не дає прийти їм повною мірою, щоб могли прийти логічні, тому що Він любить і бажає змінити нас. Він не мстить, а докоряє і застерігає. Він засмучений і страждає разом з нами. Допускає стільки випробувань, скільки людина зможе знести, щоб подолати гріх і прийти до Христа, мати єдність з Ним і в церкві. Природні наслідки не ведуть до покаяння і ненависті до зла, а породжують страх перед покаранням як наслідок помсти. Наслідки гріха несуть не тільки ті, хто порушує закон, але й і всі інші, хто знаходиться в зоні дії порушника.

Заохочення

Дата проповіді: 
2023-03-25
Відео
Вбудована мініатюра для Заохочення
Заохочення — це наш характер, це те, чим ми є. Якщо я маю дух заохочення, то я буду діяти так, щоб заохочувати других. Не буду мати депресивного настрою, який знеохочує. Дух заохочення вчить нас чесності, відкритості, прямолінійності, укріпляє віру. Вчить бути щирими, цілеспрямованими, діяти згідно фактів, не піддаватись почуттям. Христос заохочує (дає поштовх) нас прикладати зусилля, мати дух шукача для отримання благословінь. Неправильне сприйняття ситуації не дозволяє бачити заохочення. Бажання бути жертвою означає бачити себе хорошим і задоволеним своїм станом. Але труднощі і проблеми мають спонукувати нас до змін. Визнання гріхів — це джерело заохочення. А результат — прощення.

Сини і наймити

Дата проповіді: 
2023-02-25
Відео
Вбудована мініатюра для Сини і наймити
Часто в нашому житті бувають прояви боротьби за владу. І це призводить до помсти, розчарування, розділення. Любов до ближніх, зацікавленість і розуміння, усвідомлення, що не я, а Божий закон найважливіший, веде до усунення цієї боротьби. Слова Божого — ось чого насправді потребує людина. В будь-яких стосунках з людьми ми маємо контролювати не тільки наші думки, слова і дії, але і мати справжній інтерес до інших. До них треба ставитися як до дітей Божих, а не як до наймитів. Отець Небесний — сильний люблячий лідер. Необхідно наслідувати Його приклад, щоб відкрити Його характер і порядок. Всі рівні перед Богом у відповідальності та правах. Звільнення від гордості, смирення, вважати Істину й інших більшими за себе — ось шлях, протилежний боротьбі за владу.

Салютогенез — шлях до спільності

Дата проповіді: 
2023-02-11
Відео
Вбудована мініатюра для Салютогенез — шлях до спільності
Нерозуміння Божих шляхів і законів веде або до їх відкинення, або намагання виконати їх особливо ретельно, навіть, привнести щось своє. Не усвідомлюючи своєї гріховної природи та не маючи довіри до Христа, неможливо дотримуватись Божих шляхів. Але Бог не залишив людей наодинці. Він посіяв ворожнечу між людиною і гріхом і наділив бажанням єдності, спільності. Щоб відновити єдність між Собою і людиною, а також між людьми, необхідно перейти на інший рівень мислення і дій. Треба довіряти, що Бог допомагає та усвідомити, що без Нього уся робота даремна. Навчитись дивитись на єдність як єдність довіри, а не спільність для одержання переваг для егоїстичних цілей. І першим кроком до спасіння має бути бажання просити допомоги в Отця Небесного через усвідомлення своєї потреби в ній.

Божа торгівля

Дата проповіді: 
2022-12-24
Відео
Вбудована мініатюра для Божа торгівля
Ми живемо в часи особливо близькі до подій останньої кризи — останніх подій великої боротьби між законами Єгови і законами людей. Причина усіх криз, корінь усього лихого — грошолюбство, егоїзм. Ресурси планети вичерпуються, а люди бажають ще більше благ. Сьогоднішня криза — це можливість для народу Божого відкрити Його характер, викрити егоїзм людей. Служіння Христа в Небесному святилищі допомагає стримувати «вітри» на землі поки не будуть запечатані святі. А, щоб це сталося, треба нам самим, насамперед, вийти з Вавилону (не брати участі у його гріхах). Терпіння, справжня любов, безкорисливість, здатність страждати в очікуванні, поки інша сторона захоче очиститись, допоможуть відкрити серця людей заради спасіння. Сатана веде свою торгівлю з людством: сіє сумніви, вчить покладатися на власні діла у справі спасіння і робити все, що заманеться. Його система торгівлі — я даю тобі переваги, якщо ти визнаєш мене. На перший погляд вона взаємовигідна, але це відбувається  за рахунок інших. Божа система торгівлі — це турбота про всіх людей. Христос пропонує купити, тобто прийняти як дар, золото, білий одяг і мазь для очей, щоб сидіти з Ним на престолі. І це є прощення, і це є зміна серця.

Бог змінює фокус

Дата проповіді: 
2022-11-26
Відео
Вбудована мініатюра для Бог змінює фокус
Кожний період християнського руху має свою мету і фокус. Христос мав різні служіння. Він був Агнцем. Зараз Він служить в Небесному Святилищі, в Святому Святих. Вже немає потреби в земному святилищі, святих місцях, земних священниках. Кожний, хто боїться Бога, може безпосередньо спілкуватись з Ним через Святого Духа. Але завжди були і є ті, хто відкидає запрошення Ісуса. І в церкву приходить відступництво. З 1844 р. Ісус очищає Небесне Святилище. Для церкви це означає показати шлях спасіння і бути свідками Його характеру. Але, наперед, ми самі маємо звільнитися від гріха, взяти Його ярмо на себе. Сьогодні наші богослужіння і посвячення мають бути сфокусовані на отриманні сили для пошуку співпрацівників для Христа. Також змінився фокус для шлюбу і сім'ї та в вихованні дітей: об'єднання зусиль і розширення команди для більш ефективної роботи.

Весільна вечеря Агнця

Дата проповіді: 
2022-11-12
Відео
Вбудована мініатюра для Весільна вечеря Агнця
Християнам необхідно чути та розуміти Христа, запрошувати інших прийти до Нього. Ми не можемо навернути серце людини до Бога або змінити її переконання. Але ми можемо сказати: «Прийди і подивись». В притчах про шлюбний банкет, про мудрих і немудрих дів показано два класи людей. Розумні отримали праведність Христа, Його силу, світло, любов, радість та мир. Вони старанно готуються до Його приходу. Нерозумні також отримали світло та силу. Але піддавшись впливу страху та миттєвого пориву задовольнились холодною мертвою теорією. Їх характери не в гармонії з характером Христа і Його законами. Вони не візьмуть участі у весільному банкеті, який відбудеться після слідчого суду і другого приходу Христа.

Підкорення

Дата проповіді: 
2022-10-01
Відео
Вбудована мініатюра для Підкорення
Бог навчає нас терпіння і підкорення. Підкорення — це розумна довіра, вміння терпеливо чекати Божих шляхів і керівництва без сумнівів і страху. Бог завжди Своєю силою виконує все те, що пообіцяв. Він — джерело всього. Підкорення — це любов до Бога, яка відгукується на Його любов до нас. Терпеливість має досконалу дію і веде до гармонії з Отцем Небесним. Ми наповнені бажанням відкривати Божий характер. Ми думаємо і діємо як Він. Але підкорятися і довіряти потрібно також один одному і владі (керівництву), тому що цю владу дав Бог. Протистояти їм треба тільки тоді, коли вони примушують нас чинити проти нашого сумління і волі Божої.

Повинуясь друг другу в страхе Божием...

Дата проповіді: 
2022-09-03
Відео
Вбудована мініатюра для Повинуясь друг другу в страхе Божием...
Изучая Послание апостола Павла к ефесянам, мы будем учиться христианскому повиновению и лидерству в сотрудничестве со Святым Духом. Мы увидим, что глава (Христос, муж) и тело (церковь, жена) взаимозависимы. Также они должны иметь взаимодоверие и взаимопосвящение. Быть главой — означает нести ответственность за тело. Любить его, заботиться о нем, делать и отдавать все для его освящения Словом. Тело же должно полностью вверить себя Главе и во всем повиноваться Ему. Церковь, семья имеют общее с Христом задание — представить Бога. Христос постоянно обучает свой народ, чтобы его характер стал пригодным для вечности.

Сторінки